Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

la strada

Opinie na temat lokali gastronomicznych. Inne tematy kulinarne.
Regulamin forum
Opinie o lokalach gastronomicznych (pozytywne lub negatywne) mogą być zamieszczane wyłącznie przez użytkowników posiadających minimum 10 opublikowanych postów. Moderator może usunąć opinie użytkowników bez podania uzasadnienia (w szczególności w przypadku podejrzeń o stosowanie nieuczciwej konkurencji).
anieess
Ja tu zaglądam
15 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

Dorma pisze:Ciężko tak doradzić. Każdy lubi coś innego. Zależy od gustu.
Przede wszystkim, zależy nam żeby składniki były świeże (zdarzyło nam się odebrać pizzę ze starym salami, nawet nasz kot łasuch nie chciał go tknąć :() i dowożoną ciepłą, a nie zimną jak parę razy :( Nawet niezła jest Diavolo (ostra) z Karczmy Rzym, ale pozostałe pizze mają słabe...
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

11 lat temu

Jak chcecie mieć świeże składniki i ciepłą po dowozie to chyba tylko jak zrobisz sobie sama ;)
Nigdy się nie dowiesz co się dzieje na zapleczu czy w kuchni w takich lokalach. A pizza żeby nie była miękka i zaparzona po dowiezieniu nie może być szczelnie zamknięta tym samym straci na cieple i kółko się zamyka.

Mi swojego czasu smakowała w Veronie ( dania też tam mi smakują), ale w La stradzie czy Rzymie - też uszła. W Bar Lando tez była niczego sobie ( ale już zamknęli) Przynajmniej kiedyś. Nie polecam natomiast Lusi ( ochyda i w ogóle to co oni robią z jedzeniem to tragedia). Ogólnie to już dawno nie byłam w tego typu lokalach więc może niech ktoś inny poleci, bo mogło się coś zmienić
anieess
Ja tu zaglądam
15 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

To właśnie w Lusi dostaliśmy pizzę ze starym salami :(
A niestety na domową pizzę nie zawsze mam czas, ale to fakt - taka jest najlepsza i wiesz, co jest do niej włożone :)
Maximreality
Prawie Lider
575 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Kurcze ja nie wiem, najczęściej jem w Lusi (bo mam najbliżej) i jest w miare ok no i niedroga.

Ale jakbym miał coś polecić to właśnie Karczme Rzym, a sam tez najczęściej jem Diavolo albo Lucyfera ;) Mało ostre ale pozatym b, dobre.
Awatar użytkownika
Johny Bravo
Częsty Bywalec
312 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

Dorma pisze:Nie polecam natomiast Lusi
Hmm.. - a ja zupełnie odwrotnie!
Z większości pizzerii, które sprawdziłem - tylko "Lusia" zyskała moje uznanie!
Wielokrotnie zamawiałem (ok 30 razy) i praktycznie zawsze byłem zadowolony poza jednym jedynym razem.
W ostatni dzień długiego weekendu majowego - zamiast kurczaka, który zawsze był piersią z kurczaka dostałem coś a'la gyros/kebab..
Ale w związku z tym, że była to ich pierwsza wpadka na tyle moich zamówień - postanowiłem dać im szansę i zamówiłem kolejny raz - i nie żałuję! Znowu kawałki piersi z kurczaka i pizza naprawdę dobra!
Najlepsza jaką jadłem w Redzie!!!
A najgorsza to - Babcia Krysia - która ponoć przenosi się na ul: Gdańską - na przeciwko szkoły.
Tak przynajmniej pisano w innym wątku forum.. :)
mira_belle_
Znam to forum
92 postów
Znam to forum
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Mi też jedzenie z Lusi smakuje i się nie zawiodłam jeszcze.
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

mi najbardziej smakuje z Verony,jeszcze mi nie podpadli :)
askwolf
Nowy/a na forum
9 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

gorszej pizzy niz w La stradzie nie jadlem w zyciu! dobra pizze tam mieli przez pierwsze dwa tygodnie! po otwarciu - teraz dno i kicz! porcje coraz mniejsze, ceny coraz wyzsze. NIE POLECAM !!!!
Michał
Prawie Lider
915 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

11 lat temu

mi smakuje zamawiamy tam bardzo często jest dobra
Redzianin od urodzenia
askwolf
Nowy/a na forum
9 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

Michał pisze:mi smakuje zamawiamy tam bardzo często jest dobra
bo moze nie jedliscie prawdziwej, dobrej pizzy, no ale kazdy je to co lubi,
ja Z CZYSTYM SUMIENIEM moge polecic 2 pizzerie (obie stety/niestety w Gdyni):
1. Pizzeria Trendy ul. Chylońska 165, Gdynia - Polecam szczególnie pizze "Strong"
2. Pizzeria Brooklyn ul. Plac Kaszubski, Gdynia - Polecam szczególnie pizze "Supreme"

Przykro mi ze mieszkam w Redzie a dobrze zjesc moge najblizej w Gdyni... no coz....
Awatar użytkownika
Johny Bravo
Częsty Bywalec
312 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

askwolf pisze:gorszej pizzy niz w La stradzie nie jadlem w zyciu! dobra pizze tam mieli przez pierwsze dwa tygodnie! po otwarciu - teraz dno i kicz! porcje coraz mniejsze, ceny coraz wyzsze. NIE POLECAM !!!!
Sorry askwolf - ale Twój wpis jest co najmniej dziwny! Krytykujesz pizze - a w uzasadnieniu piszesz, że porcje są coraz mniejsze!??! Sugerujesz, że obcieli blachy? Bzdura..
Ceny wyższe? - a kiedyż to było te słynne otwarcie La Strady? ile lat temu? I co podnieśli ceny po paru latach? No niesamowite..
Bo jakoś w ostatnim czasie ja nie zauważyłem tych bulwersujących zmian!!!
A ilekroć zamawiam pizze z La Strady - zawsze jestem zadowolony z jakości i z obsługi - pani przez telefon jest sympatyczna i wesoła!
Także takich wpisów - użytkownika który praktycznie założył konto by coś napisać krytycznego o kimś/czymś - nie traktuję poważnie!
askwolf
Nowy/a na forum
9 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

nikt ci nie kaze sie mnie sluchac, wyrazilem swoja opinie i tyle. ja nie jestem z ich dan zadowolony i nie polecam - ot i tyle! co do obslugi, to nie mialem nigdy chyba zadnych zastrzezen, byla OK. jadles tam kiedys spaghetti albo pierozki? i co ilosc taka sama jak kiedys? sera i wedlin na pizzy tez tyle co kiedys? ale tak jak pisalem, nikt sie nie musi ze mna zgadzac, a forum jest po to zeby dzielic sie swoimi opiniami i spostrzezeniami, co uczynilem.
Awatar użytkownika
Johny Bravo
Częsty Bywalec
312 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

Hehe.. napisałeś - gorszej pizzy nie jadłem,że ceny podnieśli... - a gdy zwróciłem uwagę na brak logiki w Twoim poście piszesz teraz o pierożkach i spaghetti..
Tak sera i wędlin moim zdaniem ilość ta sama! Przynajmniej nie dostrzegłem pustki składnikowej na cieście
askwolf pisze:nikt ci nie kaze sie mnie sluchac, (...) nikt sie nie musi ze mna zgadzac, a forum jest po to zeby dzielic sie swoimi opiniami i spostrzezeniami,
Zgadzam się w 100%!
Nie słucham się Ciebie nie zgadzam się i ja również wyraziłem swoją opinię i spostrzeżenia odnośnie Twojego posta!
askwolf
Nowy/a na forum
9 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

skoro uwazasz ze nic sie u nich nie zmienilo i nadal sa wspaniali - smacznego.

PS. nie szukaj dziury w calym, nie udawaj wielce elokwentnego -- nie mam ochoty tlumaczyc ci czym sa skroty myslowe, wygooglaj sobie.
Awatar użytkownika
Johny Bravo
Częsty Bywalec
312 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

Ojoj.. Nie uważam wcale, że są wspaniali.. Jadłem tylko pizze u nich, którą tak krytykowałeś..
Na moje argumenty zmieniłeś opinie na spaghetti i pierożki!
Ja mogę powiedzieć o moich spostrzeżeniach na temat pizzy - innych potraw nie - bo nie jadłem!
Może kiedyś się "przejadę" - na razie pizza jest ok - i oceniam ją jako numer 1 w Redzie, a jeszcze nie tak dawno uważałem za taką Lusię.

PS: Słuchaj Marcinie - nie wiem czy próbowałeś mnie obrazić zarzucając brak elokwencji i kazałeś cośtam sobie sprawdzać w googlach.. - takie hasła to typowy przejaw braku argumentów w dyskusji - której to ideą jest forum! Ja nie mam zamiaru się wciągać w jakąś głupią polemikę, wyraziłem swoje zdanie - tak jak Ty swoje i sprawa załatwiona! Pozdrawiam i ucinam tą wymianę zdań!
ODPOWIEDZ