Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Taxi w Redzie

Rumia, Wejherowo, Rekowo Górne i inne
lena
Znam to forum
80 postów
Znam to forum
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

taxi plus bis ma niższe ceny po 22.00- tak, to naprawdę dziwne! ;) Też kiedyś w nocy wracałam do domu taxówką i byłam mile zaskoczona, jak usłyszałam kwotę za przejazd- taxówkarz wyjaśnił mi, że u nich na kursy nocne jest teraz rabat.
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

Dobry sposób na przyciągnięcie klienta, ktoś nieźle pomyślał
Tomasz
Nowy/a na forum
8 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

mam nadzieje że użytkownicy forum e-reda i mieszkańcy Redy jesteście zadowoleni z redzkich taksówek....
jeśli nie to pamiętajcie że możecie pisać o wszystkim co pozytywne (mile widziane :) bądź negatywne

pozdrawiam...
anikia
Forumowicz
76 postów
Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

Ktoś się orientuje ile może wynieść kurs z Redy do Gdynia Redłowo? Jaki jest aktualny nr telefonu taxi w Redzie?
Awatar użytkownika
Johny Bravo
Częsty Bywalec
312 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

TAXI CARO - 58 678 55 99, 500 58 56 56 - nie stosują taryf powrotnych (tak mają na wizytówce)

City PLUS TAXI - 58 668 00 00, 726 606 606 - od Gdańska po Wejherowo - jeżdżą bezstrefowo - (info z ulotki)

Cen nie znam bo nie korzystałem!
A nie raz - z Auchan do Redy chyba za 14pln
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

anikia pisze:Ktoś się orientuje ile może wynieść kurs z Redy do Gdynia Redłowo?
z dworca PKP w Redzie pod stadion Arki w dzień powszedni ok 52 zł (przez miasto), 57 zł (przez Obwodnice), w nocy, lub w niedziele ok 74,5 zł (przez miasto), 82 (obwodnicą).

jeśli masz inny punkt startu lub mety to sprawdź ile kilometrów ma trasa (przez googla, zumi, targeo itd) i przelicz zgodnie z cennikiem np. http://www.echotaxirumia.com.pl/cennik.php
anikia
Forumowicz
76 postów
Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

dzięki wielkie
Awatar użytkownika
xyz55
Ja tu zaglądam
27 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 10 lat temu

9 lat temu

Polecam Caro TAXI kilka razy w roku zamawiam kurs do Gdyni lub Gdanska zawsze najniższe ceny. Nie wiem jak inni ale ja jestem z tej firmy bardzo zadowolona i pozdrawiam całą załogę.
Awatar użytkownika
herring
Częsty Bywalec
340 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

9 lat temu

A mnie caro taxi zawsze wychodziło drozej w porównaniu np z Axel taxi czy plusem.jakiś czas temu potrzebowalem kurs z gdańska głównego do redy i najtanszy był Axel tak o 30 zł od innych

Wysłane z mojego Lenovo P780 przy użyciu Tapatalka
laki
Forumowicz
70 postów
Forumowicz
Rejestracja: 11 lat temu

9 lat temu

Ceny okolicznych taksówek na lotnisko Rębiechowo z Osiedla Przy Młynie dzień powszedni godzina 5 rano:

Taxi Echo 129 zł najtaniej
Taxi City Plus 139 zł średnio
Taxi Caro 172 zł najdrożej

Wszystkie przejazdy tą samą trasą o tej samej porze.
Na wszystkie posiadam paragony. Następnym razem sprawdzę jeszcze Axel i będę miał pełny przegląd cen.

Pozdrawiam
figaro
Bywalec
262 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

9 lat temu

Zadzwoń do Skorpiona, obstawiam że będzie jeszcze taniej. Co do Caro - ostatnio zamawiałem taksówkę, pan szanowny stanął tam dokąd sięga droga z płyt - na nieutwardzoną nie raczył zjechać, a co tam klient się przejdzie te 100m. Nigdy więcej nie skorzystam, niech panowie na tym dworcu korzenie zapuszczą.
laki
Forumowicz
70 postów
Forumowicz
Rejestracja: 11 lat temu

9 lat temu

W Taxi Caro dostałem paragon z ciekawymi godzinami kursu tj. 2:48 do 3:15 a odbył się de facto od ok. 4:30 do 5:00 . Taka mała nieścisłość
ted
Nowy/a na forum
9 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 14 lat temu

9 lat temu

Witam ostatnio jechałem z Redy na lotnisko o godzinie 0415 skorzystałem z taksówki niezrzeszonej za kurs zapłaciłem 100 zł taksówkę znalazłem w internecie. Polecam wszystkim bardzo przyjemny pan.
Romek
Lider Forumowicz
1394 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

9 lat temu

ted pisze:Witam ostatnio jechałem z Redy na lotnisko o godzinie 0415 skorzystałem z taksówki niezrzeszonej za kurs zapłaciłem 100 zł taksówkę znalazłem w internecie. Polecam wszystkim bardzo przyjemny pan.
Pamiętasz namiary?
Jed
Nowy/a na forum
7 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 12 lat temu

9 lat temu

Jeśli chodzi o ceny taksówki z- czy na lotnisko z Redy, to polecam Komfort taxi (609-711-711) chyba z Gdańska. Wczorajszy kurs z lotniska do Redy kosztował mnie 82 PLN i to raczej normalna stawka. W niedziele/noce/święta mieszczą się poniżej 120PLN.

Jed.
ODPOWIEDZ