Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Bar u Sąsiada

Opinie na temat lokali gastronomicznych. Inne tematy kulinarne.
Regulamin forum
Opinie o lokalach gastronomicznych (pozytywne lub negatywne) mogą być zamieszczane wyłącznie przez użytkowników posiadających minimum 10 opublikowanych postów. Moderator może usunąć opinie użytkowników bez podania uzasadnienia (w szczególności w przypadku podejrzeń o stosowanie nieuczciwej konkurencji).
madziula20
Znam to forum
99 postów
Znam to forum
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Ktoś już był na obiadku lub tp. ciekawa jestem czy warto się tam wybrać, co serwują i jakie ceny?
celina1972
Forumowicz
70 postów
Forumowicz
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

ponoć bardzo smaczne i tanie
rkwiat
Bywalec
156 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

10 lat temu

Raz z żoną i wnukiem wpadliśmy tam na szybki obiad i nie zawiedliśmy się. Menu można porównac do barów mlecznych z czasów PRL - pierogi, placki ziemniaczane, bigos, gołąbki, makaron i inne popularne potrawy. Ja zażyczyłem sobie zupę ogórkową i naleśniki ze szpinakiem, żona pierogi na słodko, wnuk jadł makaron - potrawy nam smakowały, ceny umiarkowane, ale niestety nie pamiętam już ile dokładnie płaciliśmy za każde danie. Oczywiście, jeśli ktoś chce zjeśc coś bardziej wyszukanego, musi pofatygowac się do restauracji, a takie też już są w Redzie, ale trzeba byc przygotowanym na większy wydatek.
suchysuszi
Znam to forum
89 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

10 lat temu

Jak bedzie cos ala bar mleczny to naprawde dobrze - z pewnoscia sie przyda takie miejsce
rkwiat
Bywalec
156 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

10 lat temu

Na ulotce informacyjnej "Baru u Sąsiada" znalazłem numer telefonu do nich: 796-748-676, sam z tej infolinii nie korzystałem, ale sądzę, że można w ten sposób uzyskac aktualną informację co do jadłospisu i cen. Smacznego !
RedaMojeMiasto
Ja tu zaglądam
39 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 12 lat temu

10 lat temu

Tanio,smacznie i przyjemnie.Takie odczucia po pierwszym razie.Zobaczymy jak będzie dalej.Właścicielom życzę powodzenia i na pewno jeszcze nie raz tam zajrzę.Polecam
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

a ja dziś chciałam kupić na wynos coś do ziemniaków.pomyslałam,że wezmę gołąbki.pani powiedziała mi że 2 szt gołąbków plus bułka kosztuje 12 zł ,potrzebowałam co najmniej 3 gołąbków,bo pani powiedziała ,że są dość spore...hmmm 3 szt gołąbków 18 zł ...no nie, trochę drogo.ale miło i czysto
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Ale to nie jest sklep garmażeryjny gdzie możesz kupować na sztuki. Jak na bar/restauracje to obiad w cenie 18zl za 3 duże gołąbki jest chyba Oki.
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

no właśnie też tak sobie potem pomyślałam,że jak chcę kupić coś na obiad,a resztę zrobić sama, to trzeba po prostu gdzie indziej szukać .
Awatar użytkownika
Darq
Znam to forum
105 postów
Znam to forum
Rejestracja: 15 lat temu

10 lat temu

Jeśli ktoś chce, to przy dzisiejszej wizycie udało mi się cyknąć (za zgodą ;P) fotkę menu z cenami. Danie dnia jest za 12 złych (akurat odblask przesłonił cenę) i można się tym najeść (a przynajmniej ja wyszedłem pełny) - na pewno tam jeszcze wpadnę, bo przypomina mi to czasy studiowania i stołowania się w takich obiektach, a ja nostalgiczny jestem
Focie: http://darkchaser.interkar.pl/dump/bar_u_sasiada1.jpg, http://darkchaser.interkar.pl/dump/bar_u_sasiada2.jpg
Close the world...
                         ...txen eht nepO
Awatar użytkownika
Mazur
Prawie Lider
520 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

Heh z czasow studenckich najlepsza byla Syrenka we Wrzeszczu. Za dyche najadales sie do pelna i to samymi rarytasami w podwojnych porcjach plus kompocik oczywiscie;)
Mamo.... bo się potnę !!!
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

10 lat temu

żurek.... w naszym nowym redzkim barze... może nie jest wybitny, ale i tak smaczny i Olbrzymi... nie wiem co to za talerz, ale chyba dla 2 osób, więc super

ludzi całkiem sporo, myślę, że lokal ma szansę się utrzymać
Awatar użytkownika
drhacken
Bywalec
215 postów
Bywalec
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

Ja byłem i powiem szczerze że jedzenie jest warte swojej ceny. I na pewno czasami wrocę
Nie polemizuj z idiotą -najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu,a później pokona doświadczeniem.
Awatar użytkownika
Artur75
Prawie Lider
559 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Darq pisze:Jeśli ktoś chce, to przy dzisiejszej wizycie udało mi się cyknąć (za zgodą ;P) fotkę menu z cenami (...)
Ocho, widzę na zdjęciu nad drzwiami krzyż. Już wiem, kto z tego forum nie zje w tym lokalu
Pienio
Prawie Lider
674 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

10 lat temu

Pewnie ten sam co nie rozwiązuje krzyżówek ;D
ODPOWIEDZ