Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Będzie drugi tor SKM do Wejherowa?

Planowane, realizowane i zrealizowane inwestycje w Redzie
Awatar użytkownika
Mazur
Prawie Lider
520 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

A ja nie rozumiem jednego. Dlaczego zniknely sprintery?
Mamo.... bo się potnę !!!
szym911
Znam to forum
90 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

10 lat temu

gnysek pisze:No właśnie dla tych w Wejherowie niekoniecznie się czas wydłuży, jeśli SKM nie będzie musiała ustępować innym spółkom PKP na swoich torach. Powinien pozostać bez zmian. Poza tym, jest duża szansa, że wtedy te pociągi co jadą do Cisowej pojadą jednak do Wejherowa (bo będzie w końcu wolny tor), więc ja widzę same korzyści - o ile oczywiście SKM na swoich torach będzie mieć priorytet, a nie czekanie po 10 minut.
Stanie po 10 min na niektórych stacjach jest denerwujące ale to przeciez nie jest tak ze kazda skm-ka tyle stoi te postoje to dotyczą co najwyżej 20 % wszystkich kursów wiec nawet jak wybudują nowy tor to zmieni to tyle że te około 20% bedzie pokonywala trase w tempie pozostałych 80%, nowy tor generalnie nie skróci przejazdów pomiędzy odcinkami napewno jakoś je usprawni. Tylko nowy tabor który będzie dynamicznie się rozpędzał i hamowal może to w jakiś sposób skrócić.
gnysek
Znam to forum
103 postów
Znam to forum
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

Mazur pisze:A ja nie rozumiem jednego. Dlaczego zniknely sprintery?
Przez remonty na PKP. Ciekawe czy nie wrócą razem z pociągami do Tczewa i Pruszcza.
Awatar użytkownika
Mazur
Prawie Lider
520 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

No moglyby wrocic. Chociazby na weekendy.
Mamo.... bo się potnę !!!
mezo
Znam to forum
126 postów
Znam to forum
Rejestracja: 15 lat temu

8 lat temu

czy wiadomo coś czy ruszyło się coś w temacie drugi tor skm do wejherowa?jakies przetargi itp
ODPOWIEDZ