Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

BYKA ZA ROGI Burgers

Opinie na temat lokali gastronomicznych. Inne tematy kulinarne.
Regulamin forum
Opinie o lokalach gastronomicznych (pozytywne lub negatywne) mogą być zamieszczane wyłącznie przez użytkowników posiadających minimum 10 opublikowanych postów. Moderator może usunąć opinie użytkowników bez podania uzasadnienia (w szczególności w przypadku podejrzeń o stosowanie nieuczciwej konkurencji).
lukasz79
Forumowicz
58 postów
Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

9 lat temu

odwiedzilem wczoraj ten przybytek burgery smaczne, dobre mięso, i świeże składniki, bułka bez chemii, sos pyszny (zamowilem czosnkowy) czuć że przygotowany po domowemu na świeżo, ale niestety troszkę mało. Dziewczyna obsługująca miła, ogólnie bardzo pozytywnie. Co na minus - dopłata za sos 1zł, powinien być w cenie burgera w tym przypadku, w pizzeriach też mnie to denerwuje jak ktoś każe dopłacac za sosy do pizzy.
łuki79
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1790 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

9 lat temu

Dopłata za sos do pizzy a dopłata za sos do burgera to zupełnie inna sprawa, gdyż nie wyobrażam sobie zjeść suchej bułki - hamburger od zawsze był z sosem, zaś pizza oryginalnie sosu nie posiadała, włoskie pizze są nawet na oliwie, gdzie wymysłu typu keczup czy sosy majonezowe to zupełna abstrakcja.

PS dziś mam wolne, spróbuję więc się tam wybrać.
Jam jest Huher - pierwsza maruda redzka ...
basta
Znam to forum
114 postów
Znam to forum
Rejestracja: 13 lat temu

9 lat temu

Mam mieszane uczucia z wizyty w tej hamburgerowni, buła sucha i twarda ale mięso smaczne, brakowało mi sosu, pamiętajcie o nim przy zamówieniu. Spróbowałem frytek z batata, tu niestety porażka, ociekały olejem jak w najgorszej spelunie w władku, frytek nie polecam zdecydowanie. Prawdę mówiąc spodziewałem się czegoś lepszego, ale zawsze to jakaś odmiana od królującej w Redzie pizzy.
laki
Forumowicz
70 postów
Forumowicz
Rejestracja: 11 lat temu

9 lat temu

Ja nie mam mieszanych uczuć. Jednym słowem porażka. Wczoraj o godz. 16 na przyjęcie zamówienia czekałem 10 minut a na realizację cóż po 30 minutach na moje pytanie co z hamburgerem Pani zapytała a z którym ? Podziękowałem i wyszedłem. Z obserwacji podczas oczekiwania : małe bułki, totalny chaos w kuchni itd. Z dwojga złego wolę Burger Kinga.
Awatar użytkownika
Darq
Znam to forum
105 postów
Znam to forum
Rejestracja: 15 lat temu

9 lat temu

Byłem na otwarciu "premierowym" - nie było mega źle, ale widać było że nie spodziewali się takiej frekwencji. Na zamówienie czekaliśmy ze znajomkami jakieś 30 minut, dobrze że pogoda dopisywała, bo w środku waliło niemiłosiernie olejem (co było zrozumiałe, bo cały czas non-stop się burgery/fryty robiły), to też można było poczekać na zewnątrz. Bułka wedle znajomków była za mała, ale ponoć dostawca się machnął i przywiózł im za małe. Mięcho czasami za bardzo spieczone (kawałki chrupiącego więgielka były u mnie i sąsiada), ale całościowo bardzo smaczne. Domówiłem jeszcze bataty, ale imho wyszły za bardzo oleiste i za mało chrupkie. Do moich ulubionych burgerowni jakimi są Baranola i Brooklyn (nie reklamuję, ale polecam ;P) ze swoim Mad Dogiem na czele, to jednak spoooro Bykowi brakuje, niemniej całość na plus. Jeszcze co najmniej raz się tam wybiorę, bo jest w miarę smacznie i wreszcie coś innego
Wszyscy ze znajomymi jednogłośnie daliśmy 6/10
Btw., ktoś ma może aktualne ceny? W dniu premiery wsio było za dychę i nie wiem czego się teraz spodziewać
Close the world...
                         ...txen eht nepO
meegi84
Znam to forum
93 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

9 lat temu

Burger classico 13zł potem ceny wzwyż.
mira_belle_
Znam to forum
92 postów
Znam to forum
Rejestracja: 13 lat temu

8 lat temu

Byłam, burgera zjadłam, smaczny, nie mam mu nic do zarzucenia,ale też jakoś sam lokal i jedzenie nie sprawiły, że mam ochotę znów się tam wybrać. No i frytki były jeno z mrożonki (dobrze, że chociaż otwarcie o tym mówili).
ODPOWIEDZ