Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Gburka

Opinie na temat lokali gastronomicznych. Inne tematy kulinarne.
Regulamin forum
Opinie o lokalach gastronomicznych (pozytywne lub negatywne) mogą być zamieszczane wyłącznie przez użytkowników posiadających minimum 10 opublikowanych postów. Moderator może usunąć opinie użytkowników bez podania uzasadnienia (w szczególności w przypadku podejrzeń o stosowanie nieuczciwej konkurencji).
Awatar użytkownika
RECIECH
Prawie Lider
664 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

8 lat temu

faktycznie - nie ma szału - zwłaszcza gdy się zobaczy tematy na forum i daty odwiedzin.... choć goopio się czuję jako zombie
Awatar użytkownika
drhacken
Bywalec
215 postów
Bywalec
Rejestracja: 10 lat temu

8 lat temu

RECIECH pisze:faktycznie - nie ma szału - zwłaszcza gdy się zobaczy tematy na forum i daty odwiedzin.... choć goopio się czuję jako zombie
No akurat ty Reciechu to należysz do tych aktywnych zombiaków
Nie polemizuj z idiotą -najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu,a później pokona doświadczeniem.
Awatar użytkownika
RECIECH
Prawie Lider
664 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

8 lat temu

drhacken pisze:
RECIECH pisze:faktycznie - nie ma szału - zwłaszcza gdy się zobaczy tematy na forum i daty odwiedzin.... choć goopio się czuję jako zombie
No akurat ty Reciechu to należysz do tych aktywnych zombiaków
no niby tak, ale nawet ostatnio nie ma się z kim podroczyć
Awatar użytkownika
Leo
Bywalec
158 postów
Bywalec
Rejestracja: 9 lat temu

8 lat temu

No czyli poczekam jak po raz kolejny będę zablokowany, albo te 15 osób forum będzie widzieć hasło Gburka i wtedy będzie się coś dało na forum co Wy na to?
nie ma głupich pytań, ale odpowiedz może Cię zaskoczyć...
Awatar użytkownika
RECIECH
Prawie Lider
664 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

8 lat temu

Leo pisze:No czyli poczekam jak po raz kolejny będę zablokowany, albo te 15 osób forum będzie widzieć hasło Gburka i wtedy będzie się coś dało na forum co Wy na to?
Leo - ja nie mam nic przeciwko temu, abyś każdą inicjatywę w Gburce zaczynał jako osobny wątek - gdybyśmy chcieli w ten sposób działać jak proponują niektórzy to logiczne byłoby, aby użytkownicy pisali w swoich postach o różnych tematach bez zakładania wątków, a ja musiałbym śledzić co dziś ma u siebie na koncie do powiedzenia np. Mazur lub redziaczki (nie piję do nikogo - ot użyłem pierwszych z brzegu nicków, które mi wpadły do głowy ) - ale to już byłby chyba blog działaj chłopie - niech Ci się kręci biznes i niech fajne miejsce żyje jak długo się da
Awatar użytkownika
drhacken
Bywalec
215 postów
Bywalec
Rejestracja: 10 lat temu

8 lat temu

RECIECH pisze:
drhacken pisze:
RECIECH pisze:faktycznie - nie ma szału - zwłaszcza gdy się zobaczy tematy na forum i daty odwiedzin.... choć goopio się czuję jako zombie
No akurat ty Reciechu to należysz do tych aktywnych zombiaków
no niby tak, ale nawet ostatnio nie ma się z kim podroczyć
Nie wywołuj wilka z lasu
Nie polemizuj z idiotą -najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu,a później pokona doświadczeniem.
Awatar użytkownika
Leo
Bywalec
158 postów
Bywalec
Rejestracja: 9 lat temu

8 lat temu

no to już wiemy, że forum ma trochę mało odbiorców i tematów
nie ma głupich pytań, ale odpowiedz może Cię zaskoczyć...
Awatar użytkownika
drhacken
Bywalec
215 postów
Bywalec
Rejestracja: 10 lat temu

8 lat temu

Jak na takie miasto to forum jest w stanie agonalnym:)
A
Nie polemizuj z idiotą -najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu,a później pokona doświadczeniem.
pi
Prawie Lider
538 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 14 lat temu

8 lat temu

Może nie ma ostatnio nowych tematów, ale i tak uważam, że forum jest miejscem, gdzie można się bardzo dużo o Redzie dowiedzieć. Dla nowych mieszkańców to prawdziwa kopalnia wiedzy.
A wracając do Gburki, to szkoda, że nie macie czegoś takiego jak zupa dnia między 13 a 17-tą. Zdarza się, że nie mam czasu na zrobienie obiadu i zjazd całej rodziny z pracy i ze szkól w takim miejscu, przy talerzu zupy, rozwiązałby mój problem.
pi
Stanisław Żółkiewski
Znam to forum
120 postów
Znam to forum
Rejestracja: 8 lat temu

8 lat temu

Jak udało się spotkanie? A może zabawa jeszcze trwa?
Awatar użytkownika
Leo
Bywalec
158 postów
Bywalec
Rejestracja: 9 lat temu

8 lat temu

uuuuuuuuuuuuuuuuuuuu spotkanie tak mnogie jak w pierwszy dzień świąt ruch w biedronce
nie ma głupich pytań, ale odpowiedz może Cię zaskoczyć...
Awatar użytkownika
drhacken
Bywalec
215 postów
Bywalec
Rejestracja: 10 lat temu

8 lat temu

Dobrym słowem żeby określić to spotkanie jest słowo EPICKIE
Nie polemizuj z idiotą -najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu,a później pokona doświadczeniem.
Awatar użytkownika
Mazur
Prawie Lider
520 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

8 lat temu

O przepraszam! Ja bylem!
Mamo.... bo się potnę !!!
Awatar użytkownika
drhacken
Bywalec
215 postów
Bywalec
Rejestracja: 10 lat temu

8 lat temu

No właśnie dlatego Epickie:)
Nie polemizuj z idiotą -najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu,a później pokona doświadczeniem.
Awatar użytkownika
RECIECH
Prawie Lider
664 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

8 lat temu

no to mogę wreszcie się wypowiedzieć o Gburce - byłem wczoraj i było świetnie, pifko z kija przednie, naleweczka smakowita, atmosfera super - nic tylko chodzić na spotkania ze znajomymi ! polecam i chętnie wrócę
ODPOWIEDZ