Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Budowa Aquaparku w Redzie

Planowane, realizowane i zrealizowane inwestycje w Redzie
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

8 lat temu

to zależy co to znaczy "skończyć o czasie", bo już parę terminów podawano
Otwarcie Aquaparku w 2015 roku jest jak dla mnie mało realne, ale zakończenie budowy w stanie surowym - tak, że z zewnątrz będzie wyglądał jak ukończony wydaje się być możliwe.

Teraz codziennie przyjeżdżają jakieś elementy wykończeniowe, zjeżdżalnie i inne takie, więc najwyraźniej w środku też coś dłubią... ciekawe, ciekawe kiedy to skończą
kowalski
Lider Forumowicz
1606 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

8 lat temu

Umowy o dopłatach z funduszy unijnych dokładnie precyzują termin oddania.Nie wywiązanie się z umowy może grozić zabraniem tych funduszy.
adameq
Znam to forum
95 postów
Znam to forum
Rejestracja: 14 lat temu

8 lat temu

Dziwne...
Kiedyś jak jeszcze Smeko nie zaczęłó budować aquaparku to w tym wątku co chlilę pojawiał się "mądrala" piszący, że to tylko taki chwyt marketingowy, żeby mieszkania sprzedać. Teraz jak budowa zbliża się do końca, to na wątku cisza jak makiem zasiał. Ja codziennie przejeżdżam koło naszego aquaparku i buzia mi sie śmieje od ucha do ucha jak widzę te zakręcone zjeżdżalnie )) Szczerze mówiąc takiej szarokiej w ksztłcie rombu to jeszcze w Polsce nie widziałem. Ciekawe, ciewkawe.... Fajnie też, że z zewnątrz wszystkie są w przyjaznych niebieskich kolorach, co by w oczy okolicznych mieszkańców nie waliło żarówiastymi kolorami, natomiast w środku widziałem kilka intensywnych kolorów i jakieś takie fale, okręgi i inne efekty. Będzie odlot!
figaro
Bywalec
262 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

8 lat temu

To kiedy ruszacie z tym Aquaparkiem, Adameq, bo jak ocenimy, to pewnikiem cos napiszemy.
adameq
Znam to forum
95 postów
Znam to forum
Rejestracja: 14 lat temu

8 lat temu

No właśnie chodzi o to, że tych co oceniali, a nie widzieli, było swego czasu co najmniej kilku, a teraz jakby zniknęli...
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

8 lat temu

to prawda te zjeżdżalnie robią wrażenie, ale w tej najwęższej to się chyba wszyscy nie zmieszczą

Ona dla dzieci jest? Nie mówcie, że tam się dorośli mieszczą?

Fajnie zaczyna wyglądać, widać, że też w środku intensywnie pracują - zbliża się dzień wielkiego otwarcia

Ciekawe jaki koncert będzie
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1790 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

8 lat temu

Wicek, może to takie złudzenie optyczne? Te zjeżdżalnie w Sopocie też z zewnątrz na wielkie nie wyglądają, ale spokojnie na "4 literach" można usiąść (no chyba, że na niebieskiej, ale tam jest taka prędkość, że lepiej nie siadać xD)
Jam jest Huher - pierwsza maruda redzka ...
bojar88
Ja tu zaglądam
16 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 10 lat temu

8 lat temu

Ma ktoś może jakieś wieści odnoście otwarcia Aquaparku? W ostatnich miesiącach ładnie przyspieszyli prace.
vibra_bober
Forumowicz
78 postów
Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

8 lat temu

bojar88 pisze:Ma ktoś może jakieś wieści odnoście otwarcia Aquaparku? W ostatnich miesiącach ładnie przyspieszyli prace.
Krążą słuchy, planują otwarcie jak skończą. A tak na poważnie to też jestem ciekaw czy coś wiadomo na ten temat.
g63361pd
Bywalec
239 postów
Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

8 lat temu

No jeśli w tym sezonie chcieliby cokolwiek na nim zarobić to wskazane jest otworzyć przed wakacjami. Patrząc na postępy w budowie to powinno być możliwe.
A jeśli chodzi o te zjeżdżalnie zewnętrzne to wydaje mi się że ta najwęższa jest do zjeżdżania "na 4 literach", pozostałe na pontonach. No, ale co ja się znam ... pójdziemy to zobaczymy.
antek
Bywalec
167 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

8 lat temu

Z tego co ja słyszałem to do wakacji ma być otwarta część rekreacyjna basenów a basen sportowy w dalszym etapie. Chcą otworzyć jak najszybciej chociaż część rekreacyjną, żeby nie płacić kar umownych i przede wszystkim mają też wyznaczony termin w programie Jessica.
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

8 lat temu

dzielnicowa plotka głosi, że otwarcie w dzień dziecka 1 czerwca - zobaczymy czy w każdej plotce jest ziarenko prawdy
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1976 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

8 lat temu

Jeszcze tylko pytanie czy 2016 czy 2017
Ale jeśli to prawda, to będzie to najfajniejszy Dzień Dziecka odkąd mieszkam w Redzie
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

8 lat temu

data jest realna, bo z tego co było gdzieś pisane, na początek ma być tylko połowa aquaparku otwarta a potem sukcesywnie dalsze części.
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

8 lat temu

chyba nie połowa Aquaparku tylko Aquapark, a basen sportowy w dalszej części, bo jak inaczej to podzielić?
Załączniki
aq.JPG
http://www.zespolbasenowrekreacyjnych.pl/galeria.html
ODPOWIEDZ