Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

AQUATOWER - nowa inwestycja Semeko w Redzie obok Aquaparku

Planowane, realizowane i zrealizowane inwestycje w Redzie
figaro
Bywalec
262 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

8 lat temu

Część mieszkań oznaczona jako MDM, nijak się te 9 tys ma do limitów...
antek
Bywalec
167 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

8 lat temu

Robin proszę Cię nie porównuj Sea Tower do Aquatower te ceny na pewno pójdą w dół, tak jak było z Aquasferą, która później cenowa nie odbiegała od cen bloków np. w Reda Park
Robin
Częsty Bywalec
464 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

8 lat temu

Chcę podkreślić, że ceny mieszkań w wysokościowcach są dużo wyższe niż w normalnych budynkach. Skupienie się tylko na cenie bez zwracania uwagi na pozostałe cechy produktu to straszny problem dzisiejszych czasów. W efekcie kupujemy towary o coraz niższej jakości ......
jarekm
Bywalec
238 postów
Bywalec
Rejestracja: 10 lat temu

8 lat temu

Przepraszam ale co ma jakość wykonania mieszkania do wysokości budynku. Znaczy że parterowa willa to rudera o niskiej jakości?
figaro
Bywalec
262 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

8 lat temu

antek pisze:Cena za m2 to 9000 zł. Jak na Redę to dużo za dużo. Ciekawe czy takie ceny, które nie są żadną konkurencją dla Gdyni się utrzymają...
Bzdura jakich mało. Podasz może źródło ?
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

8 lat temu

Robin pisze:...W porównaniu do Sea Tower to ceny bardzo atrakcyjne ....
no właśnie nie
W Sea Towers można było kupić mieszkanie od 11.000 zł/m2 a to jednak ścisłe centrum Gdyni i tuż przy Zatoce. Poza tym od początku był to mega prestiżowy budynek. Jeden z najczęściej fotografowanych obiektów w całym województwie. Reda jest fajna, ba jest bardzo fajna... ale nie za 9000 zł/m2
Nie wierze w to, to po prostu nie mieści to się w głowie. Musiałbym to zobaczyć
antek pisze:...Aquasfera też miała ceny po 6 tys. zł za metr, a moi znajomi kupili za 4100 zł, bo po 6 tys. zł mało kto chciał kupić...
nie wiem gdzie mieszkają Twoi znajomi, ale w Aquasferze od początku było tak, że mieszkania po zachodniej stronie (od ul. Obwodowej) były droższe 4500 - 5500, a mieszkania od strony wschodniej (od zatoki) były tańsze, nawet za 3500 można było znaleźć.
antek pisze:...Swoją drogą ten wysoki budynek nieźle przysłoni widok blokom Aquasfery, którzy mieszkają na ostatnim piętrze i póki co mają widok na zatokę
przede wszystkim widok mieszkańcom Aquasfery zasłoni trzeci (właśnie powstający budynek) o tej samej wysokości co drugi. Z kolei mieszkańcom trzeciego budynku widok zasłoni czwarty (planowany) budynek.
I Ci co kupowali tam mieszkania wiedzieli, ze powstaną budynki 3 i 4, bo były planowane od początku
Aquatower akurat obecnym mieszkańcom Aquasfery nic nie zasłoni
antek
Bywalec
167 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

8 lat temu

Tak jak pisałem, wiem to od znajomych, którzy dowiadywali się od developera. Nie rozumiem czemu mieliby mi kłamać. Nie wiem też o które mieszkanie pytali dokładnie. Wicek, nie wiedziałam, że była aż taka różnca w cenach w przypadku aquasfery. Zapewne przy Aquatower będzie podobnie.
Major
Prawie Lider
601 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

8 lat temu

antek pisze:Aquasfera też miała ceny po 6 tys. zł za metr,
nie wiem z skąd masz takie wiadomości, ale w Aquasferze takich cen raczej nie było ,przynajmniej w pierwszym bloku gdy zaczęto sprzedaż (2010 r.)

apropo :
antek pisze:Swoją drogą ten wysoki budynek nieźle przysłoni widok blokom Aquasfery, którzy mieszkają na ostatnim piętrze i póki co mają widok na zatokę
widok z bloków Aquasfery na zatokę Pucką jest w linii prostej z Aquaparkiem
zrazik.wolowy
Bywalec
156 postów
Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

8 lat temu

A macie cobyście się nie kłócili.

bud. A/ 81 17+antresola 78,38 2+antresola płn.-wsch. 7 992 --- 626 413 IV 2018
bud. A/ 82 17+antresola 94,68 2+antresola płd.-wsch. 8 100 --- 766 908 IV 2018

Ostatnie piętro, cena ok 8k za metr, na pewno do negocjacji. Co prawda nie jest to 9, ale i tak popłynęli.
Robin
Częsty Bywalec
464 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

8 lat temu

Generalnie, to dość wesoła ta dyskusja. Przecież to prosty układ sprzedający- kupujący. Masz kasę, stać Cię - kupuj, bądź negocjuj ze sprzedającym. Nie masz kasy - nie ma sensu dyskutować. Jeśli sprzedający dojdzie do wniosku, że przesadził to on ma problem. W każdym razie ja tam nie kupuję
zrazik.wolowy
Bywalec
156 postów
Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

8 lat temu

Zgadzam się, cena jaka jest każdy widzi. Co prawda moim zdaniem trochę dużo, ale pewnie znajdzie się ktoś, komu nie będzie za drogo. Co by nie było, to jednak i budynek i mieszkania niczego sobie.
Awatar użytkownika
RECIECH
Prawie Lider
664 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

8 lat temu

ceny spore, ale chyba firma cieniutko przędzie - kasy nie ma na dbanie o to, żeby auta wyjeżdżające z ich budowy nie robiły gnoju na ulicy..... obecnie przy Aquaparku jest już niezła warstwa ziemi i piachu na ulicy - i to przy samym przejściu dla pieszych - łatwo się "przejechać"...
Robin
Częsty Bywalec
464 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

8 lat temu

..... gdyby robiła coś takiego w Gdyni, to kasy miałaby jeszcze mniej. Tam błyskawicznie reaguje SM nakładając mandaty i egzekwując oczyszczenie ulicy. W Redzie w wielu miejscach obserwuję zanieczyszczanie ulic przez auta (głównie z wykopów) i nic im się nie dzieje. Niedawno głośno było o firmie wywożącej ziemię znad rzeki na 12 Marca. Dziesiątki wielkich aut zostawiały masy ziemi na drodze. Piach taki ląduje po części w kratkach ściekowych, a potem kiedy przydarzy się powódź to jest płacz i zgrzytanie zębami. Typowe .....
lolek1
Nowy/a na forum
4 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 10 lat temu

8 lat temu

figaro pisze:Część mieszkań oznaczona jako MDM, nijak się te 9 tys ma do limitów...
Oczywiście, że część jest w MdM, ALEEEEE z części niższych!!! Żadne mieszkanie z wieży nie jest tak oznaczone, bynajmniej narazie. Należy wpierw dobrze sprawdzić
lolek1
Nowy/a na forum
4 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 10 lat temu

8 lat temu

do Wicek:
"nie wiem gdzie mieszkają Twoi znajomi, ale w Aquasferze od początku było tak, że mieszkania po zachodniej stronie (od ul. Obwodowej) były droższe 4500 - 5500, a mieszkania od strony wschodniej (od zatoki) były tańsze, nawet za 3500 można było znaleźć."

Najdroższe to były mieszkania od strony S/W +/- 5300! 3500 za metr nigdy nie była osiągalna w tej inwestycji. Granice 3900-4000 jak najbardziej i to przy dużych metrażach, bo takie mnie swego czasu interesowały.
ODPOWIEDZ