Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

ELYTY polityczne

Komentarze do wydarzeń politycznych
Awatar użytkownika
RECIECH
Prawie Lider
664 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

7 lat temu

PIS-owi chciałbym pogratulować bardzo kulturalnego posła - niejakiego Tarczyńskiego, który byłego Prezydenta wyzywa od "bydlaków", a przy okazji starszego człowieka, który mógłby być jego ojcem "na solo".... niezależnie od "maści" politycznej taki człowiek powinien być z polityki usunięty
OneShot
Ja tu zaglądam
18 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 9 lat temu

7 lat temu

Czytałem o tym tarczyńskim. Masakra. Poprostu dorwało bydle do koryta i bedzie teraz obrażał przez 4 lata każdego kto mu się nie podoba. Skoro komisja etyki w sejmie nie działa to może chociaż w mediach go oleją i jego mordy nie bedziemy oglądać.
Awatar użytkownika
RECIECH
Prawie Lider
664 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

7 lat temu

i o to chyba chodzi - aby niezależnie od partii w jakiej się taki debil znajduje - piętnować, dziś jest to PIS, ale np. Niesiołowski to też niezły "odpał", to samo można powiedzieć o Kłopotku z PSL, który jak coś walnie to klękajcie narody.... o Pawłowicz nie wspominając, bo ta jest klasą chamstwa samą sobie.... i o takich ćwokach trzeba pisać, żeby nie zapomnieć przy następnych wyborach
Stanisław Żółkiewski
Znam to forum
120 postów
Znam to forum
Rejestracja: 8 lat temu

7 lat temu

Oby były następne wybory ...
Awatar użytkownika
RECIECH
Prawie Lider
664 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

7 lat temu

mistrzyni w akcji :
http://www.tvn24.pl/wideo/z-anteny/pawl ... t_id=12799
OneShot
Ja tu zaglądam
18 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 9 lat temu

7 lat temu

Kiedyś wstydziłem się za Leppera i jego świtę z Samoobrony, myślałem że już nic gorszego do sejmu nie wlezie a tu niestety.....
Robin
Częsty Bywalec
464 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

7 lat temu

Brawo za tytuł. Zawiera właściwie sedno sprawy. Wybory możemy robić co rok, tylko kogo mamy wybierać? Brakuje nie tylko elity politycznej, ale elity generalnie. Co gorsze - nie ma perspektyw na powstawanie tych elit, ponieważ u nas obowiązuje równanie w dół. Chamstwo pleni się wszędzie i niestety coraz bardziej. Smutne to zjawisko. Nie sądzę, by nad Wisłą powstała moda na przynależność do elity. Podobno dziś, przy tym bardzo niskim poziomie ogółu, bardzo łatwo przynależeć do elity - wystarczy książki czytać.
ODPOWIEDZ