Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Pizzeria Hel

Opinie na temat lokali gastronomicznych. Inne tematy kulinarne.
Regulamin forum
Opinie o lokalach gastronomicznych (pozytywne lub negatywne) mogą być zamieszczane wyłącznie przez użytkowników posiadających minimum 10 opublikowanych postów. Moderator może usunąć opinie użytkowników bez podania uzasadnienia (w szczególności w przypadku podejrzeń o stosowanie nieuczciwej konkurencji).
reda
Początkujący
11 postów
Początkujący
Rejestracja: 12 lat temu

7 lat temu

Był ktoś może w ostatnich latach na Helu? Polecicie jakieś fajne miejsce ze smacznym jedzeniem?
Będziemy tylko kilka dni, ale tym bardziej dlatego chciałbym dobrze trafić z kuchnią.
Coś Wam przychodzi na myśl?
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1976 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

7 lat temu

Pisząc "na Helu" miałaś na myśli samo miasto Hel czy cały Półwysep Helski?
Jeśli Półwysep to zdecydowanie polecam restaurację "Dawid" w Kuźnicy.
reda
Początkujący
11 postów
Początkujący
Rejestracja: 12 lat temu

7 lat temu

Cała okolica mnie interesuje bo na pewno będziemy chcieli zwiedzać, objechać wszystko i będziemy jeść w różnych miejscach. Dzięki za konkretne info - zaraz sobie dokładnie zweryfikuję co tam dają
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1976 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

7 lat temu

Znajdziesz tam pełen rybny asortyment A dla tych, którzy ryb nie lubią są też inne dania.
reda
Początkujący
11 postów
Początkujący
Rejestracja: 12 lat temu

7 lat temu

Jest trochę info w sieci - sporo już wiem A ktoś jeszcze wskaże jakieś konkretne i sprawdzone lokale? Będziemy wdzięczni za wszelkie konkretne namiary
Awatar użytkownika
RECIECH
Prawie Lider
664 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

7 lat temu

ja polecam Perkot i Ferkot w Jastarni
reda
Początkujący
11 postów
Początkujący
Rejestracja: 12 lat temu

7 lat temu

Super, dzięki, zanotowane, sprawdzam Lokale we włoskich klimatach czy coś typowo lokalnego?
Awatar użytkownika
RECIECH
Prawie Lider
664 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

7 lat temu

Przede wszystkim pyszne ryby - z pieca, bez tłuszczu... mniaaam, ja kocham halibuta z Ferkotu....
reda
Początkujący
11 postów
Początkujący
Rejestracja: 12 lat temu

7 lat temu

Ok, jeszcze jakaś sprawdzona pizzeria do całego zestawienia i będziemy mieli pełen ogląda na sytuację
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1976 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

7 lat temu

Sprawdzone pizzerie to tylko we Włoszech - na Kaszubach jest "nieco" inna kuchnia regionalna
Awatar użytkownika
RECIECH
Prawie Lider
664 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

7 lat temu

Ja bym polecił Gowid z Lęborka i genialną pizzę z tuńczykiem.... ale to trochę daleko
Maczek
Nowy/a na forum
5 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 12 lat temu

7 lat temu

Jeśli to ma być pizzeria to latem masz tam Gusto Dominium. Jadłeś kiedykolwiek? Cienkie ciasto, pizza w porządku, nie ma znaczenia który lokal - jedliśmy w kilku miastach i zawsze ta pizza była dokładnie taka sama.
reda
Początkujący
11 postów
Początkujący
Rejestracja: 12 lat temu

7 lat temu

Możliwe, że gdzieś już jadłem. Coś mi się kojarzy z Krakowiem/Wrocławiem, ale nie mam pewności, chociaż… w Krakowie to na bank byli oni, sprawdziłem na stronie i nawet kojarzę gdzie był lokal. Chyba było spoko. Jeszcze jakaś pizzeria? Nawet jeśli nie, to chyba mam już wystarczający wybór
Maczek
Nowy/a na forum
5 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 12 lat temu

7 lat temu

U nich ta pizza zawsze smakuje tak samo - bez względu na lokal, kilka już odwiedziliśmy. Niektóre produkty po raz pierwszy jedliśmy w takim wydaniu jak u nich - pamiętam świetną cebulkę. Niby banał, ale wrażenia smakowe odmienia to totalnie.
ODPOWIEDZ