Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Wieża 40m telefoni komórkowej PLAY na osiedlu przy Młynie.

Reda i osiedla: Betlejem, Buczka, Ciechocino, Marianowo, Moście Błota, Pieleszewo, Przy Młynie, Reda Park, Rekowo Dolne...
Romek
Lider Forumowicz
1394 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

6 lat temu

Wicek pisze:niestety ponownie w trakcie rozpatrywania jest wniosek o budowę Stacji bazowej telefonii komórkowej pomiędzy Gdańską a Lamexem
Jeśli inwestor przedstawi Burmistrzowi wszystkie wymagane opinie i wymagane prawem inne dokumenty, to burmistrz nie moze odmówić wydania pozytywnej decyzji. Strony postepowania moga potem sie odwołac do Samorzadowego Kolegium Odwoławczego i zyskac pare miesięcy. Moga również zaskarzyc decyzje SKO do Sądu Admnistracyjnego, ale to juz kosztuje pieniadze.
brak zgody narodu (suwerena) niewiele w sprawie znaczy
suchysuszi
Znam to forum
89 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

6 lat temu

tyle że zgoda burmistrza nie ma nic do tego gdyż organem wydającym pozwolenie na budowę jest starostwo , dalsza część wypowiedzi również mija się z prawdą
Romek
Lider Forumowicz
1394 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

6 lat temu

suchysuszi pisze:tyle że zgoda burmistrza nie ma nic do tego gdyż organem wydającym pozwolenie na budowę jest starostwo , dalsza część wypowiedzi również mija się z prawdą
\
Tak, masz rację. Zasugerowałem się obwieszczeniem Burmistrza w sprawie wiatraków.
Pozwolenie na budowę wydaje Starosta Wejherowski, odwołanie składają strony do Wojewody Pomorskiego. Następnie, w przypadku niezadowolenia z decyzji Wojewody mozna skarżyć do WSA w Gdańsku. Są tam okreslone procedury.
Uwaga! odwołanie składają strony postępowania Często sie zdarza, ze ludzie myślą, że są stroną, a urząd stwierdza, że jest inaczej, no i odwołanie jest bezskuteczne, a terminy płyną. No i trzeba bardzo, bardzo skrupulatnie czytać i sprawdzać to, co w decyzjach administracyjnych zostało napisane. Państwo urzędnicy niekiedy próbują różnych sztuczek (oczywiście nie piszę o żadnym konkretnym urzędzie)

Jeśli inwestor złoży wszelkie wymagane opinie, uzgodnienia itp, to Starosta nie moze wydac decyzji odmownej dlatego, że ludzie sie nie zgadzaja
Marcin
Prawie Lider
519 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

6 lat temu

Ale naprawdę to takie niestety? Ja nie mam nic przeciwko... pełno tego wokół. Byleby nam "estetyki" osiedla nie popsuło:)

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalk
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

6 lat temu

Play dosłał zgodę na budowę stacji bazowej telefonii komórkowej

Teraz na zgodę czeka T-mobile przy Puckiej (obok pętli na Ciechocinie)
Jachu
Nowy/a na forum
1 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 5 lat temu

5 lat temu

Wieża aktualnie w budowie. Fundament już jest
ODPOWIEDZ