Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Rower Metropolitalny

Planowane, realizowane i zrealizowane inwestycje w Redzie
Awatar użytkownika
myszkaaa_83
Forumowicz
47 postów
Forumowicz
Rejestracja: 6 lat temu

5 lat temu

To trzeba się wziąć do roboty i przywieźć z Rumi :D :) :lol: A Rumia niech zwozi z Gdyni :lol: W Gdyni jest mnóstwo rowerów.
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

5 lat temu

Jeszcze nam dowiozą rowery :)
Na start dali 9 sztuk, a docelowo ma być 39
też szału nie ma, ale to zawsze 4 razy więcej :P
kapelusznik
Bywalec
183 postów
Bywalec
Rejestracja: 11 lat temu

5 lat temu

No i nic nie zwieziemy. Wszystko rozładowane i nie można wypożyczyć...
Awatar użytkownika
myszkaaa_83
Forumowicz
47 postów
Forumowicz
Rejestracja: 6 lat temu

5 lat temu

Taka sytuacja :scratch: wczoraj sobie człowiek rower przyprowadził na Betlejem, potem jeszcze trzy dojechały, godzina 23.30 stan rowerów na stojaku 4 sztuki (szok!) :D Kładę się spać z myślą "jutro rano jadę na dworzec rowerkiem :D :D " Godzina 5 rano otwieram oczy i szybko Mevo aplikacja w ruch, a tam w Betlejem sztuk 0, no masakra :scratch: :scratch: :roll: :oops: Zastanawiam się, czy to możliwe żeby o 4 rano ktoś wypożyczył te 4 sztuki czy po prostu oni jest rozlokowali na stacji Dworzec Reda Główna na podstawie tej "mapy ciepła" (bo tam było trochę tych rowerów), a jeden z nich trafił też na dworzec Rumia Janowo (akurat ten numer, którym ja wczoraj przyjechałam, bo mam numer w historii wypożyczeń). Podobnie ze stacji na ulicy Długiej też 4 sztuki o 5 rano już zniknęły :cry: .
Major
Prawie Lider
601 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

5 lat temu

myszkaaa_83 pisze:
5 lat temu
Taka sytuacja wczoraj sobie człowiek rower przyprowadził na Betlejem, potem jeszcze trzy dojechały, godzina 23.30 stan rowerów na stojaku 4 sztuki (szok!) Kładę się spać z myślą "jutro rano jadę na dworzec rowerkiem " Godzina 5 rano otwieram oczy i szybko Mevo aplikacja w ruch, a tam w Betlejem sztuk 0, no masakra
Jestem pewny że to Operator Nexbike Polska zabrał te rowery i rozlokował je na innych stacjach ... być może część pojechała do Trójmiasta
Trochę to niesprawiedliwe, ale przypuszczam że taka sytuacja będzie się działa dopóki nie dostarczą pozostałe ponad 3000 rowerów
Słyszałem od znajomego że w Gdyni jest bardzo duże zainteresowanie, na wielu stacjach brakuje tam rowerów, stąd prawdopodobnie mamy ten problem co opisała wyżej - myszkaaa_83 -
... a w między czasie wymieniają też baterie :)
I jeszcze taka dziwna sprawa ... w listopadzie gdy pierwszy raz (bez powodzenia) miało wystartować MEVO, Operator pisał że uruchomi ok.1300 rowerów czyli blisko 30 % natomiast we wtorek na start mieliśmy tylko 900 rowerów czyli niestełna 25 % , dlaczego taka różnica ? :)
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

5 lat temu

trochę to kabaret :)
Ale ok - nie czepiam się... projekt dopiero raczkuje, na początku mogą być potknięcia... tylko, żeby szybko chcieli nieprawidłowości naprawiać, a nie robili tylko pięknego PR

Mam nadzieje, że ktoś z miasta tego pilnuje... żeby nie było tak jak sugerujecie powyżej... że naszym kosztem ratuje się sytuacje w Trójmieście :)
kapelusznik
Bywalec
183 postów
Bywalec
Rejestracja: 11 lat temu

5 lat temu

To nie naszym kosztem. W Trójmieście jest jeszcze gorzej :D Dziś w Gdyni z 7 rowerów 6 było rozładowanych. Wziąłem jedyny z baterią, który miał flaka na przednim kole... Rowerów nie widać w apce właśnie wtedy, gdy są rozładowane baterie.
Awatar użytkownika
myszkaaa_83
Forumowicz
47 postów
Forumowicz
Rejestracja: 6 lat temu

5 lat temu

Major pisze:
5 lat temu
myszkaaa_83 pisze:
5 lat temu
Taka sytuacja wczoraj sobie człowiek rower przyprowadził na Betlejem, potem jeszcze trzy dojechały, godzina 23.30 stan rowerów na stojaku 4 sztuki (szok!) Kładę się spać z myślą "jutro rano jadę na dworzec rowerkiem " Godzina 5 rano otwieram oczy i szybko Mevo aplikacja w ruch, a tam w Betlejem sztuk 0, no masakra
Jestem pewny że to Operator Nexbike Polska zabrał te rowery i rozlokował je na innych stacjach ... być może część pojechała do Trójmiasta
Trochę to niesprawiedliwe, ale przypuszczam że taka sytuacja będzie się działa dopóki nie dostarczą pozostałe ponad 3000 rowerów
Słyszałem od znajomego że w Gdyni jest bardzo duże zainteresowanie, na wielu stacjach brakuje tam rowerów, stąd prawdopodobnie mamy ten problem co opisała wyżej - myszkaaa_83 -
... a w między czasie wymieniają też baterie :)
I jeszcze taka dziwna sprawa ... w listopadzie gdy pierwszy raz (bez powodzenia) miało wystartować MEVO, Operator pisał że uruchomi ok.1300 rowerów czyli blisko 30 % natomiast we wtorek na start mieliśmy tylko 900 rowerów czyli niestełna 25 % , dlaczego taka różnica ? :)
Być może ta różnica kilku procent wynika z tego, że sporo rowerów na starcie przebywało na molo w Sopocie i one nie stały na żadnej stacji, tylko miały za zadanie prezentować całe przedsięwzięcie, a także były próbne jazdy np. Prezydentów i Burmistrzów całego obszaru. A dopiero po całej tej ceremonii otwarcia zostały rozlokowane po stacjach :D ale pewna nie jestem :roll:
ODPOWIEDZ