Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Symbol rozpoznawczy Redy

Reda i osiedla: Betlejem, Buczka, Ciechocino, Marianowo, Moście Błota, Pieleszewo, Przy Młynie, Reda Park, Rekowo Dolne...
hanns
Ja tu zaglądam
30 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 8 lat temu

2 lat temu

Dziś widziałem na własne oczy jak znika jeden z symboli Redy.
Nie ma już BMW w rowie przed wiaduktem. :cheers: :lol:
Robin
Częsty Bywalec
464 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

2 lat temu

Skoro usunięcie grata tyle trwało, to nie mam nadziei na doczekanie usunięcia innego symbolu - rudery za stacją Lotos." Dumnie" góruje nad miastem i jak zwykle - nie ma mocnych ...
jarekm
Bywalec
238 postów
Bywalec
Rejestracja: 10 lat temu

2 lat temu

Symboli jest więcej np. Hotel Murat
Robin
Częsty Bywalec
464 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

2 lat temu

Zadziwia mnie niezmiennie postawa inspektorów nadzoru budowlanego. Co sobie myślą przejeżdżając obok tych budowli? To zapewne nie są łatwe tematy, więc prawdopodobnie mają swoje wytłumaczenie i dalej przyglądają się tym "obiektom". Do czasu, aż coś niedobrego się tam wydarzy i wówczas w świetle kamer będą się gimnastykować ....
dario1
Ja tu zaglądam
35 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 13 lat temu

2 lat temu

Robin pisze:
2 lat temu
Skoro usunięcie grata tyle trwało, to nie mam nadziei na doczekanie usunięcia innego symbolu - rudery za stacją Lotos." Dumnie" góruje nad miastem i jak zwykle - nie ma mocnych ...
Tylu deweloperów w Redzie i żaden nie chce ugryźć tego budynku? Budują z każdej strony jedni ładniej inni brzydko ale tą budowlą nikt nie jest zainteresowany od wielu lat.
Może stan prawny jest niejasny lub skomplikowany.

Swoją drogą wieżowców, bloków, szeregowców, bliźniaków i domów w Redzie buduje się na potęgę lecz o szkołach zapomnieli, moje dzieci chodzą do szkoły na dwie zmiany lekcje 3x do 17:00!
To jest znak rozpoznawczy naszego miasta.
dario1
Robin
Częsty Bywalec
464 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

2 lat temu

Nie sądzę żeby zapomnieli o szkołach. Kto je ma budować i utrzymywać? Miasto. A kto zarabia na budynkach? Deweloper. Zatem coś się tu nie zgadza, a trzeba jasno powiedzieć, że szkoły to zazwyczaj największy koszt miast od czasu zrzucenia samorządom oświaty na głowy przez rząd. Są gminy, gdzie wydatki na szkoły są rzędu 80% wszystkich wydatków. Reda też chyba sporo na to wydaje.....
Major
Prawie Lider
601 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

1 rok temu

Czy pamiętacie leżący kilka miesięcy wrak samochodu BMW w rowie przy DK 6 ?

Otóż pojawiła się w tym miejscu taka oto tabliczka :D

Ktoś ewidentnie robi sobie żarty, albo właściciel wraku wybudził się ze śpiączki :lol: :lol: :lol:
Załączniki
img_20220728053328_20220728_101823_zmniejszamy_pl.jpg
Robin
Częsty Bywalec
464 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

1 rok temu

:lol: :lol: :lol: Dobre! Kumają tylko lokalsi, ale dobre.
ODPOWIEDZ