Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Internet i kablówka w Redzie

Szukam fachowca, porady. Handel, usługi.
lukasz8881
Znam to forum
92 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

1 rok temu

czy warto zmienić chopina na radio z plastcomu?
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

1 rok temu

Nie, radio nigdy nie będzie tak stabilne jak kabel.
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2865 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

1 rok temu

Zgadzam się z powyższym. Kabel to jednak kabel i w większym stopniu niezależny od warunków pogodowych. Choć obsługa w Chopinie to średniowiecze niestety.
lukasz8881
Znam to forum
92 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

1 rok temu

Pożegnałem się z kablówką z TK Chopin, (135zł z netem to już przesada za te pakiety co miałem) ich podwyżki pomogły mi z tą decyzją.
Neta niestety musiałem zostawić bo nie mam u siebie innej alternatywy, umowa na 2 lata, czekamy może w ciągu najbliższego czasu ktoś ich wykupi i wtedy będą normalne ceny i jakość usług
FranzMaurer
Forumowicz
49 postów
Forumowicz
Rejestracja: 10 lat temu

1 rok temu

Też zrezygnowałem z kablówki od nich. Zostawiłam sobie internet, bo nie mam innej alternatywy. Ktoś wie, czy na Fenikowskiego, jest możliwość ogarnięcia innego dostawcy netu ?
Pozdrawiam.
lukasz8881
Znam to forum
92 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

1 rok temu

Tygrys badz plastcom powinni chyba byc w Twoim rejonie
FranzMaurer
Forumowicz
49 postów
Forumowicz
Rejestracja: 10 lat temu

1 rok temu

Dzięki
Aaaa
Nowy/a na forum
2 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 1 rok temu

1 rok temu

Cześć,

chciałbym odświeżyć temat i podpytać o jakość internetu z interkaru. Jedyna opcja po kablu w mojej lokalizacji (Betlejem) to właśnie światłowód z interkaru, niestety wszyscy znajomi mają z innych firm i nie mam kogo zapytać o działanie. Czy znajdzie się ktoś do podzielenia się opinią?
cli1
Znam to forum
134 postów
Znam to forum
Rejestracja: 13 lat temu

1 rok temu

Korzystam od prawie 10 lat i nie narzekam. Awarie i wyłączenia zdarzyły się dosłownie kilka razy i nie trwało to długo.
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1976 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

1 rok temu

Aaaa pisze:
1 rok temu
Cześć,

chciałbym odświeżyć temat i podpytać o jakość internetu z interkaru. Jedyna opcja po kablu w mojej lokalizacji (Betlejem) to właśnie światłowód z interkaru, niestety wszyscy znajomi mają z innych firm i nie mam kogo zapytać o działanie. Czy znajdzie się ktoś do podzielenia się opinią?
Na Betlejem od co najmniej 10 lat działa Chopin ze swoimi kablami. W jakiej okolicy mieszkasz?
Aaaa
Nowy/a na forum
2 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 1 rok temu

1 rok temu

Salamandra pisze:
1 rok temu
Aaaa pisze:
1 rok temu
Cześć,

chciałbym odświeżyć temat i podpytać o jakość internetu z interkaru. Jedyna opcja po kablu w mojej lokalizacji (Betlejem) to właśnie światłowód z interkaru, niestety wszyscy znajomi mają z innych firm i nie mam kogo zapytać o działanie. Czy znajdzie się ktoś do podzielenia się opinią?
Na Betlejem od co najmniej 10 lat działa Chopin ze swoimi kablami. W jakiej okolicy mieszkasz?
Ul. Szafranowa, Chopina zażyczyła sobie 2900 zł za podłączenie.
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1976 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

1 rok temu

Aaaa pisze:
1 rok temu
Salamandra pisze:
1 rok temu
Aaaa pisze:
1 rok temu
Cześć,

chciałbym odświeżyć temat i podpytać o jakość internetu z interkaru. Jedyna opcja po kablu w mojej lokalizacji (Betlejem) to właśnie światłowód z interkaru, niestety wszyscy znajomi mają z innych firm i nie mam kogo zapytać o działanie. Czy znajdzie się ktoś do podzielenia się opinią?
Na Betlejem od co najmniej 10 lat działa Chopin ze swoimi kablami. W jakiej okolicy mieszkasz?
Ul. Szafranowa, Chopina zażyczyła sobie 2900 zł za podłączenie.
No i? Przecież nie zrobią tego za darmo :) My też płaciliśmy za podłączenie. Fakt, że "tylko" 1000 zł, ale to było 10 lat temu.
lukasz8881
Znam to forum
92 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

1 rok temu

Aaaa pisze:
1 rok temu
Salamandra pisze:
1 rok temu
Aaaa pisze:
1 rok temu
Cześć,

chciałbym odświeżyć temat i podpytać o jakość internetu z interkaru. Jedyna opcja po kablu w mojej lokalizacji (Betlejem) to właśnie światłowód z interkaru, niestety wszyscy znajomi mają z innych firm i nie mam kogo zapytać o działanie. Czy znajdzie się ktoś do podzielenia się opinią?
Na Betlejem od co najmniej 10 lat działa Chopin ze swoimi kablami. W jakiej okolicy mieszkasz?
Ul. Szafranowa, Chopina zażyczyła sobie 2900 zł za podłączenie.
Ich stawki to jest rozbój w biały dzień, są śmieszni, niech wejdzie konkurencja na betlejem to wszyscy od nich uciekną
ODPOWIEDZ