Policja w Redzie i potrzeby mieszkańców

Reda i osiedla: Betlejem, Buczka, Ciechocino, Marianowo, Moście Błota, Pieleszewo, Przy Młynie, Reda Park, Rekowo Dolne...
Marcin
Częsty Bywalec
496 postów
Częsty Bywalec

2 miesięcy temu

Zdarza mi się zadzwonić na Policję (niestety nie ma straży miejskiej) by 'donieść" na zaparkowane blokujace przejazd przy naszych blokach (Młyńska) auta. Dzwoniłem kilka razy, interwencję widziałem raz, zawsze policjanci są akurat na interwencji, akurat radiowóz jest w terenie itd. A sprawa jest tak oczywista że głowa mała, strefa zamieszkania, droga jednokierunkowa - parkowanie gdzie popadnie, pod prąd - i nic. Nie chcą pieniędzy i tyle. A nie dalej niż tydzień temu - ambulans na sygnale wycofywał pod prąd, bo po prostu nie przejechał z uwagi na zaparkowane auta na drodze pożarowej... Policjantów co najmniej kilku w tych blokach, niestety - znieczulica, rutyna - nie chce się...
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1649 postów
Lider Forumowicz

5 dni temu

Po raz kolejny niebezpieczna sytuacja na Fenikowskiego, niestety scenariusz jest ten sam - zgłoszenie na policję, a ta olała sprawę i nie przyjechali ... no nic ... czekamy na tragedię w tym miejscu.

Pierwsze takie zdażenie, które mnie tam spotkało zbagatelizowałem, miałem nadzieję, że Policjanci częściej będą spoglądać w obraz kamery, która stoi przy tym przejściu ... myliłem się. Jak się tym nie interesowali tak się dalej nie interesują. Jutro sprawę zgłoszę do UM.
Jam jest Huher - pierwsza maruda redzka ...
Wicek
Wygadany Lider
2201 postów
Wygadany Lider

5 dni temu

parkowanie w okolicy tego kościoła to niezliczone historie :)

ja tego nigdy chyba nie zrozumiem.
Kościoły w Polsce są rozmieszczone dość często... dlaczego w godzinach mszy pojawia się, aż tyle aut - skoro znaczna większość mieszkańców ma do kościoła kilka minut spacerem?
ODPOWIEDZ