Moście Błota w granicach Redy

Reda i osiedla: Betlejem, Buczka, Ciechocino, Marianowo, Moście Błota, Pieleszewo, Przy Młynie, Reda Park, Rekowo Dolne...
Wicek
Wygadany Lider
2066 postów
Wygadany Lider

1 miesiąc temu

xuoort pisze:
1 miesiąc temu
Czy na terenach mości błota, ul.Jantarowa są wydawane pozwolenia na budowę? Czy można wybudować szambo i studnię do czasu realizacji tego projektu sieci wodociągowych? Z góry dziękuję za informację
Kretka pisze:
1 miesiąc temu
Ktoś już się wybudował w Mościach Błota (jak to się w ogóle odmienia przez przypadki)? I dołączam się do pytania poprzednika.
Nie kojarzę, czy na forum jest ktoś z Mościch Błot (zaryzykuję, że taka jest odmiana) , ale Urząd Miasta dość sprawnie odpowiada na e-maile wysyłane na adres sekretariat@reda.pl

Można też spróbować zadać pytanie Burmistrzowi poprzez formularz http://miasto.reda.pl/samorzad/pytania-do-burmistrza/ ... przyznam, że sam chętnie bym się dowiedział jaka jest najbliższa przyszłość tej części miasta
Kretka
Nowy/a na forum
10 postów
Nowy/a na forum

4 tygodnie temu

Wicek pisze:
1 miesiąc temu
xuoort pisze:
1 miesiąc temu
Czy na terenach mości błota, ul.Jantarowa są wydawane pozwolenia na budowę? Czy można wybudować szambo i studnię do czasu realizacji tego projektu sieci wodociągowych? Z góry dziękuję za informację
Kretka pisze:
1 miesiąc temu
Ktoś już się wybudował w Mościach Błota (jak to się w ogóle odmienia przez przypadki)? I dołączam się do pytania poprzednika.
Nie kojarzę, czy na forum jest ktoś z Mościch Błot (zaryzykuję, że taka jest odmiana) , ale Urząd Miasta dość sprawnie odpowiada na e-maile wysyłane na adres sekretariat@reda.pl

Można też spróbować zadać pytanie Burmistrzowi poprzez formularz http://miasto.reda.pl/samorzad/pytania-do-burmistrza/ ... przyznam, że sam chętnie bym się dowiedział jaka jest najbliższa przyszłość tej części miasta
Dzięki, już ślę do nich maila :)
Marcin
Częsty Bywalec
495 postów
Częsty Bywalec

4 tygodnie temu

Wicek pisze:
1 miesiąc temu

...ale Urząd Miasta dość sprawnie odpowiada na e-maile wysyłane na adres sekretariat@reda.pl
Serio? No ja mam inne zdanie, ponowne wysłanie po 3-4 tygodniach, potem jeszcze telefoniczne upewnienia i odpowiedź po ponad 2 miesiącach. Ale może zadawałem trudne pytania...
Wicek
Wygadany Lider
2066 postów
Wygadany Lider

4 tygodnie temu

może tak :)
Mi na ogół odpowiadają w ciągu 2 tygodni.
Major
Częsty Bywalec
387 postów
Częsty Bywalec

4 tygodnie temu

Marcin ma rację, że na odpowiedz trzeba czekać blisko 2 miesiące, sam wysyłałem kiedyś kilka maili w różnym czasie z pytaniami do UM, czy to do sekretariatu, czy też bezpośrednio do Burmistrza, i wcale moje pytania nie były trudne i jakieś mocno rozwinięte, a dotyczyły jedynie małej sprawy, to zawsze te odpowiedzi przychodziły średnio po 6 - 7 tygodniach. Być może są jakieś wyjątki że ktoś otrzyma odpowiedz po kilku dniach, czyli jak w Twoim przypadku Wicek, ale to na pewno sporadycznie.
Teraz już nie piszę maili, tylko idę do Urzędu Miasta i odpowiedniego referatu. :)
Wicek
Wygadany Lider
2066 postów
Wygadany Lider

3 tygodnie temu

ok
skoro tak twierdzicie to pewnie tak jest... wniosek z tego taki, że albo miałem farta, albo łatwe pytania, albo coś się zmieniło w ostatnim czasie

Niebawem podeślę pytanie testowe i podzielę się z Wami informacją ile czasu zajęła odpowiedź :)
Tomasz05
Nowy/a na forum
9 postów
Nowy/a na forum

1 tydzień temu

Czy ktoś z was posiada może mapkę lub dane z PEWIK jak ma wyglądać kanalizacja i wodociągi na ul. Rolniczej?
Major
Częsty Bywalec
387 postów
Częsty Bywalec

1 tydzień temu

Zdaje się Tomasz że Twoja sugestia sprzed ponad dwóch lat może być niebawem realna ...

cytat Tomasz 05 :To odwlekanie w czasie już trwa 3 lata a zaraz się okaże, że ten 2018 też nie wypali bo to Polska

... a mamy przecież już III kwartał 2018

Obydwa zadania czyli wodociągi i kanalizacja są przewidziane w Mościch Błotach na rok 2018, czyli informacja którą podałeś wcześniej o Planie Rozwoju i Modernizacji - lata 2016-2018 jest nadal aktualna, ale znowu na stronie Przetargi i Roboty to żadnej takiej informacji jeszcze nie ma ... czyli co, za wcześnie ? czy znowu przesunął Wam termin ?
Jeśli chodzi o mapkę z planem to przypuszczam że będzie dostępna tylko osobiście w UM u kierownika inwestycji :)
Tomasz05
Nowy/a na forum
9 postów
Nowy/a na forum

4 dni temu

Czyli jak zawsze plan jest tylko planem
ODPOWIEDZ