STRATEGIA ROZWOJU MIASTA REDY

Reda i osiedla: Betlejem, Buczka, Ciechocino, Marianowo, Moście Błota, Pieleszewo, Przy Młynie, Reda Park, Rekowo Dolne...
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2721 postów
Wygadany Lider

3 tygodnie temu

Trochę dziwna forma zbierania ankiet - archaiczna. Wysyłanie pliku Word mailem wyklucza jej anonimowość. Jest tyle narzędzi online i darmowych, jak np. Google Forms.
Wicek
Wygadany Lider
2320 postów
Wygadany Lider

3 tygodnie temu

ja z kolei uważam, że takie ankiety są ok
Dobrze, że Radni, chcą poznać oczekiwania wyborców.
Niestety podobnie jak Wy uważam, że pomysły przedstawimy, a z realizacją będzie gorzej :)
Zresztą stronę wcześniej wymieniałem fajne pomysły, które były w poprzednich strategiach, a teraz o nich nikt nie pamięta :(
Zigi pisze:
3 tygodnie temu
Trochę dziwna forma zbierania ankiet - archaiczna. Wysyłanie pliku Word mailem wyklucza jej anonimowość. Jest tyle narzędzi online i darmowych, jak np. Google Forms.
ja jeszcze nie zrobiłem- ale na pewno wypełnię :)
Nie można chociaż w PDFie?
Jeszcze się nie wczytywałem, ale także uważam, że można by to zrobić jak zwykłą ankietę internetową, a nie jakieś wypełnianie word-ów :)
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2721 postów
Wygadany Lider

3 tygodnie temu

No ja to wyeksportowałem w pdf i wysłałem mailem. No ale po moim mailu to od razu wiadomo, kto wysłał :)

Zgadzam się, że samo napisanie strategii nie wystarczy. Chyba brakuje wiedzy jak ją wdrożyć, jakimi narzędziami. Niestety, jak robi się strategię, to wszystkie działania powinny być jej podporządkowane, zgodne z celami przyjętymi w strategii. Kompletnie tego nie widzę w bieżących działaniach.
Choć w dużej mierze jest to kwestia komunikacji. Strategia musi być też odpowiednio komunikowana.

No nic. Napisałem w ankiecie kilka ciepłych słówek. Może ktoś to przeczyta ;)
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1685 postów
Lider Forumowicz

3 tygodnie temu

Zigi pisze:
3 tygodnie temu
Napisałem w ankiecie kilka ciepłych słówek. Może ktoś to przeczyta ;)
Może sobie nawet w ramkę oprawią :D
Jam jest Huher - pierwsza maruda redzka ...
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2721 postów
Wygadany Lider

1 tydzień temu

Co ciekawe, na profilu Facebookowym Redy pojawiła się wersja online ankiety:
https://docs.google.com/forms/d/1Hn6QMb ... ested=true

Na stronie Urzędu nadal jest dostępna wersja Word.
http://miasto.reda.pl/2020/ankieta-reda-2030/

W samej ankiecie w wersji online drobne błędy, np. "Pytanie" jako jedna z opcji odpowiedzi :) ale generalnie dobrze, że jest online. Warto by dorzucić ten link także na stronie Urzędu Miasta.

Termin do wypełnienia ankiety to 31 maja!
ODPOWIEDZ