Pomysł na biznes

Hydepark, czyli o wszystkim innym
Awatar użytkownika
Tosca
Znam to forum
120 postów
Znam to forum

5 lat temu

Może Ciebie ram13 bawi dziecko haftujące przez 15 minut na wyprawie do sklepu (najlepsze sa reakcje ludzi wkoło, są strasznie mili dla takich jak my współpasażerów ), mnie nie. A na spacery i tak chodzimy, wiec wszystko staram sie załatwiać lokalnie. Poza tym nie wiem, gdzie miałabym czegoś konkretnego szukać, jak tam nie bywam... chyba po coś są te sklepy w Redzie? Dla krajobrazu?
ppw
Ja tu zaglądam
36 postów
Ja tu zaglądam

4 miesięcy temu

Dosyć trudno jest znaleźć dobry pomysł na biznes, ale próbować trzeba. Aktualnie dosyć dobrą opcją jest budownictwo. Mam tutaj na myśli zarówno stawianie domów, konstrukcje dachowe jak i wykończeniówka. Zarobki można porównać do zaróbków tych z europy zachodniej, przy czym w europie zachodniej jest znacznie droższej jeżeli chodzi o standard życia.
Warto też na każdym kroku redukować koszta związane z prowadzeniem działalności, chodzi o to, aby zachować konkurencyjność. Zainteresowanych odsyłam jeszcze pod link gdzie można znaleźć specyfikację kont firmowych.
Ostatnio zmieniony |9 Wrz 2018|, o 17:12 przez ppw, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2655 postów
Wygadany Lider

4 miesięcy temu

Jest jedna niezawodna recepta na sukces w biznesie - robienie czegoś, co nas pasjonuje, w czym mamy determinację się rozwijać, kształcić. Robienie czegoś, co wydaje się nam być dobrym pomysłem, bo ktoś na tym innym dobrze zarobił, jest działaniem krótkowzrocznym i zazwyczaj nieskutecznym. Niestety pasjonatów jakoś niewielu :(
ODPOWIEDZ