komunikacja miejska

Reda i osiedla: Betlejem, Buczka, Ciechocino, Marianowo, Moście Błota, Pieleszewo, Przy Młynie, Reda Park, Rekowo Dolne...
szymus127
Ja tu zaglądam
25 postów
Ja tu zaglądam

5 dni temu

Wicek, ja sie z Tobą zgadzam w 110%. Przez wiele lat komunikacja w Redzie funkcjonowala bo mam wrażenie funkcjonować musiala, nie ma w tym ani ładu ani składu, część dzielnic jest obsługiwana, czesc wcale albo autobusem raz na 2 godziny ^^ , nic ze soba nie powiązane a o strategicznych punktach nie wspomne ( mam na mysli wlasnie chociazby dworzec, auchan, pętle na ciechocinie, aquapark, itd) nie wspomne o komunikacji wieczorowo-nocnej, z komunikacji mieszkancy korzystaliby znacznie czesciej, gdyby byla ona prosta i dostepna, a taka nie jest. Licze tak samo jak Ty, ze po wybudowaniu slynnego węzła ulegnie to poprawie - obysmy sie tylko nie przeliczyli ;)
Romek
Lider Forumowicz
1380 postów
Lider Forumowicz

5 dni temu

szymus127 pisze:
5 dni temu
Romku, mylisz się, bo urzędnicy mają wpływ na to, jak funkcjonuję komunikacja miejska w mieście. To, że są klientem, nie znaczy, że nie mają pola do rozmów i negocjacji w tym aspekcie. Jeżeli zaś chodzi o Lidla - to wydaję mi się, że miasto powinno (i chyba to robi), pozyskiwać i zachęcać inwestorów do budowy na terenie miasta. ;) No i tak na koniec – oczywiście nie byłbyś prawdziwym Polaczkiem cebulaczkiem, gdybyś nie wbił choćby najmniejszej szpilki, zatem odpowiem Ci tak – nie wiem jak w Twoich czasach, ale w moich żyję się szybko, często wykorzystuje się urząszenie mobilne, które ma swój słownik i posiada swoją specyfikę pisania, zdarzają się błędy i omyłki – jeżeli kiedykolwiek z takiego urządzenia korzystałeś w celu pisania treści, powinieneś doskonalę to rozumieć. Pozdrawiam. A i oczywiście nie bież tego do siebie. ;)

Co do roli urzędików w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej, to chyba niedokładnie przeczytałeś mój wpis. Tu akurat jesteśmy zgodni. Podobnie zresztą- w zasadzie - w sprawie budowy Lidla również. W zasadzie - piszę- w zasadzie.

Co do poszanowania naszej mowy ojczystej w pisanych przez ciebie i nie tylko przez Ciebie postach zgody nie ma. Nie podzielam Twoich poglądów w tej sprawie. Koniec.
szymus127
Ja tu zaglądam
25 postów
Ja tu zaglądam

4 dni temu

Więcząc Romku - na nic Twoje poszanowanie, gdyż nie każdy musi być polihistorą, erudytą czy poliglotą.
Romek
Lider Forumowicz
1380 postów
Lider Forumowicz

4 dni temu

szymus127 pisze:
4 dni temu
Więcząc Romku - na nic Twoje poszanowanie, gdyż nie każdy musi być polihistorą, erudytą czy poliglotą.
Nie rozumiem słowa "Więcząc" Z kontekstu też nic nie mogę wywnioskować- pomóż mi proszę.
Chyba mnie lekko nie zrozumiałeś. Nie chodzi o moje poszanowanie mowy ojczystej.
Nie uważam się też za specjalistę w tej dziedzinie, aczkolwiek trochę na ten temat wiem.
Rozmawiamy o zachowaniu elementarnych zasad mowy ojczystej, gdzie ortografia, styl, i cała w miarę poprawna gramatyka są mile widziane :P
szymus127
Ja tu zaglądam
25 postów
Ja tu zaglądam

4 dni temu

Niesamowite jak bardzo krnąbrny jesteś.. eh.
Romek
Lider Forumowicz
1380 postów
Lider Forumowicz

4 dni temu

szymus127 pisze:
4 dni temu
Niesamowite jak bardzo krnąbrny jesteś.. eh.
Ja też ciebie lubię. :)
Chyba będzie lepiej, gdy na tym zakończymy, ponieważ rozmowa idzie w złym kierunku..
Bądź zdrów..
ODPOWIEDZ