Wybór szkoły

Ogłoszenia forumowiczów oraz płatne ogłoszenia firm z Redy i okolic.
Regulamin forum
Ogłoszenia drobne dotyczące działalności zarobkowej oraz inne dotyczące firm mogą być zamieszczane wyłącznie przez moderatorów. Kontakt: admin@e-reda.pl
ODPOWIEDZ
dominiczek
Nowy/a na forum
1 postów
Nowy/a na forum

1 tydzień temu

Cześć Wam

nie bardzo wiem co dalej po szkole - czy iść do liceum czy do technikum, czy do jakiejś zawodówki, może jest tu ktoś kto doradzi/odradzi jakąś szkołę gdzie najlepiej iść w Redzie? Mam pustkę w głowie totalną:/

Pozdrawiam
Dominik
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1820 postów
Lider Forumowicz

1 tydzień temu

To na serio pytanie? Może warto porozmawiać z rodzicami czy innymi bliskimi osobami, które znają Ciebie, Twoje możliwości, potencjał, zainteresowania. Ich się poradzić, a nie obcych ludzi na forum. Nikt Ci tu nie pomoże, bo nawet Cię nie znamy :)
ppw
Ja tu zaglądam
23 postów
Ja tu zaglądam

4 dni temu

Wbrew pozorom, jest to dosyć istotny wybór, który może rzutować na całe życie. Nie bagatelizowałbym.
Romek
Lider Forumowicz
1320 postów
Lider Forumowicz

3 dni temu

Dominiku, napisz proszę (może byc na priv) jakie masz oceny koncowe w tym i w ubiegłym roku. Wszystkie.
Czym się interesujsz w czasie wolnym ?
Lubisz czytać ? Co ostatnio czytałeś ?
Jaki jest twój ulubiony przedmiot w szkole ? Jakiego przedmiotu najbardzej nie lubisz ?
Czy rodziców/opiekunów stac na dalszą twoja naukę ? Lubisz sie uczyć, czy to raczej nieznośny obowiązek ?
Pytań moze byc więcej. Spróbuj moze na początek sam sobie na nie odpowiedzieć. Mozesz mi je przesłać.
W sieci znalazłem mnóstwo różnego rodzaju porad. Rozmawiałeś z wychowawcą, szkolnym pedagogiem, rodzicami/opiekunami, rodziną, znajomymi?
rkwiat
Znam to forum
116 postów
Znam to forum

1 dzień temu

dominiczek pisze:
1 tydzień temu
Cześć Wam

nie bardzo wiem co dalej po szkole - czy iść do liceum czy do technikum, czy do jakiejś zawodówki, może jest tu ktoś kto doradzi/odradzi jakąś szkołę gdzie najlepiej iść w Redzie? Mam pustkę w głowie totalną:/

Pozdrawiam
Dominik
Sposób postawienia problemu świadczy o tym, że raczej nie masz, póki co, jakichś konkretnych preferencji co do przyszłego zawodu. W tym układzie lepiej wybrać liceum ogólnokształcące. Można zgłosić się do Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Rumi w celu zbadania swoich możliwości pod kątem wyboru szkoły średniej.
ODPOWIEDZ