Redzka Rada Seniorów

Reda i osiedla: Betlejem, Buczka, Ciechocino, Marianowo, Moście Błota, Pieleszewo, Przy Młynie, Reda Park, Rekowo Dolne...
radfar
Początkujący
14 postów
Początkujący
Rejestracja: 5 lat temu

4 miesięcy temu

Powstaje Redzka Rada Seniorów :)

"Samorząd Miasta Redy we współpracy z Miejską Biblioteką Publiczną rozpoczyna funkcjonowanie projektu Redzka Rada Seniorów. Zgodnie ze stworzonym podczas konsultacji społecznych Regulaminem troje członków z 15 osobowej Rady będzie wybieranych w głosowaniu redzkich seniorów (w załączniku treść Regulaminu). Druk zgłoszenia swojej kandydatury można pobrać w Biurze Obsługi Interesantów Urzędu Miasta w Redzie (druk w załączeniu). Będzie on dostępny do 24.05.2019 roku do godziny 12:00, a po tym terminie zgłoszenie kandydatury będzie już niemożliwe.

Wybory odbędą się w dniach 27 – 29.05.2019 roku w godzinach 8.00 – 15.00. Osoby głosujące, zgodnie z regulaminem muszą być mieszkańcami Redy, którzy ukończyli 60 lat. Przed otrzymaniem karty do głosowania należy wylegitymować się dokumentem ze zdjęciem i podpisać się na liście głosujących. Burmistrz Miasta powoła Komisję, która przeprowadzi głosowanie i ustali wyniki wyborów. Te podane zostaną do publicznej wiadomości na stronie internetowej urzędu w dniu 30.05.2019 roku."

Na stronie miasta można pobrać druk oświadczenia kandydata oraz regulamin:
http://miasto.reda.pl/2019/rusza-projek ... -seniorow/
ODPOWIEDZ