Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Lidl na Ciechocinie

Planowane, realizowane i zrealizowane inwestycje w Redzie
dark1605
Ja tu zaglądam
17 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 9 lat temu

4 lat temu

Chyba komuś nie na rękę ten Lidl bo ciągnie się ten proceder jak flaki w oleju . Chyba nawet wiadomo komu 😉
szymus127
Znam to forum
84 postów
Znam to forum
Rejestracja: 5 lat temu

4 lat temu

a komu miałoby to pasować ;) ? mieszkańcy z całą pewnością wyczekują budowy i otwarcia. Z tego co wiem, to prsy okazji budowy Lidla ma zmienić się układ drogowy (jakiś remont, szczegółów nie znam), być może z tego powodu idzie jak krew z nosa ;)
dark1605
Ja tu zaglądam
17 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 9 lat temu

4 lat temu

O to chodzi że mieszkańcy czekają na taki sklep z niecierpliwością . Jeśli komuś na tym nie zależy to jest to ktoś z branży .
szymus127
Znam to forum
84 postów
Znam to forum
Rejestracja: 5 lat temu

4 lat temu

jakieś wieści ma temat budowy ??
szymus127
Znam to forum
84 postów
Znam to forum
Rejestracja: 5 lat temu

4 lat temu

koparek jak nie było tak nie ma : ( oby nie skończyło się jak z planowaną również w tej okolicy przychodnią.. serio nikt nic nie wie ??
dark1605
Ja tu zaglądam
17 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 9 lat temu

4 lat temu

Bym się nie łudził zbytnio.😒 Tak jak pisałem . Ktoś ma interes w tym by nic nie powstało na Ciechocinie
dark1605
Ja tu zaglądam
17 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 9 lat temu

4 lat temu

Bym się nie łudził zbytnio.😒 Tak jak pisałem . Ktoś ma interes w tym by nic nie powstało na Ciechocinie
dark1605
Ja tu zaglądam
17 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 9 lat temu

4 lat temu

Szymuś pytasz komu? Odpowiem tak . Temu komuś kto ma układy w UM i sam ma podobny biznes na mniejszą skalę ale jest miejscowy
Major
Prawie Lider
601 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 10 lat temu

4 lat temu

Może posłuchajcie wypowiedzi z grudniowej Sesji Rady Miasta Pani Violetty Radnej z PIS-u co miała do powiedzenia na temat omawianego obiektu handlowego,
kto tam jest ZA a kto PRZECIW budowie sklepu
- fragment od 1:35:58 do 1:40:00
https://www.youtube.com/watch?v=yg_OqCUIFZw

... a myślałem że w tej kwestii wszyscy są zgodni :)
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1976 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

4 lat temu

dark1605 pisze:
4 lat temu
Bym się nie łudził zbytnio.😒 Tak jak pisałem . Ktoś ma interes w tym by nic nie powstało na Ciechocinie
Kto?
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1976 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

4 lat temu

I jaki to interes?
szymus127
Znam to forum
84 postów
Znam to forum
Rejestracja: 5 lat temu

4 lat temu

jakoś nie trafia do mnie ta teoria spiskowa. Pozwolenie na budowe zostało wydane przez stosowne urzędy, więc wydaje się, że teraz piłeczka jest tylko po stronie prywatnego inwestora.
rkwiat
Bywalec
156 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

4 lat temu

Potencjalny inwestor nie podaje żadnych szczegółów, ale taka zwłoka wskazuje raczej na to, że ponownie analizowana jest celowość inwestycji w tym rejonie. Sytuacja w ostatnich miesiącach zmieniła się mocno, oby jednak doszło do wybudowania supermarketu. Odsłuchałem wypowiedź radnej, p.Violetty - typowa dla sporej części zwolenników PiS. Demagogiczne "wycieranie gęby" interesem Polski. Czy mieszkańcy okolicy to nie są Polacy, którzy chcieliby mieć porządny sklep blisko miejsca zamieszkania. Czy ktokolwiek zabraniał którejkolwiek z polskich sieci handlowych wybudowania tam właśnie sklepu ?! Styl tej wypowiedzi kojarzy mi się z partyjną nowomową z czasów komuny.
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1976 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

4 lat temu

rkwiat pisze:
4 lat temu
Potencjalny inwestor nie podaje żadnych szczegółów, ale taka zwłoka wskazuje raczej na to, że ponownie analizowana jest celowość inwestycji w tym rejonie. Sytuacja w ostatnich miesiącach zmieniła się mocno, oby jednak doszło do wybudowania supermarketu. Odsłuchałem wypowiedź radnej, p.Violetty - typowa dla sporej części zwolenników PiS. Demagogiczne "wycieranie gęby" interesem Polski. Czy mieszkańcy okolicy to nie są Polacy, którzy chcieliby mieć porządny sklep blisko miejsca zamieszkania. Czy ktokolwiek zabraniał którejkolwiek z polskich sieci handlowych wybudowania tam właśnie sklepu ?! Styl tej wypowiedzi kojarzy mi się z partyjną nowomową z czasów komuny.
Dokładnie. Typowe pitolenie o szopenie, w dodatku w oparciu o jakieś wyimaginowane protesty mieszkańców. Tyle dobrego, że ją Zastępca Burmiastrza zgasiła jak również pozostali radni.
Mnie jest obojętnie jaki sklep tam powstanie. Byleby był czysty, sensownie zaopatrzony, a ceny na poziomie dostępnym dla przeciętnego Polaka.
szymus127
Znam to forum
84 postów
Znam to forum
Rejestracja: 5 lat temu

4 lat temu

daj boże żeby powstał, oby jak najszybciej... chociaż dziwne trochę, że pozwolenie na budowe jest a roboty jeszcze nie ruszyły, ciekawe co blokuję te nwestycję, ale pewnie trudno będzie to ustalić, pozostaje czekać i mieć nadzieje.
ODPOWIEDZ