Kontakt z radnymi

Reda i osiedla: Betlejem, Buczka, Ciechocino, Marianowo, Moście Błota, Pieleszewo, Przy Młynie, Reda Park, Rekowo Dolne...
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1881 postów
Lider Forumowicz

4 tygodnie temu

Czy ktoś wie w jaki sposób można skontaktować się z radnym ze swojej dzielnicy?
Radna z Betlejem zablokowała wysyłanie wiadomości via FB, nie ma też własnej strony internetowej, nie mogę znaleźć żadnego namiaru na jej biuro i trochę jestem w kropce.
Wicek
Wygadany Lider
2276 postów
Wygadany Lider

4 tygodnie temu

A Waszą Radną nie jest Monika Śledź ?
Jak tak to: monikasledzreda@gmail.com
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1881 postów
Lider Forumowicz

4 tygodnie temu

Tak, to pani Monika Śledź. Dziękuję bardzo za email, mam nadzieję, że jest aktywny :)

Swoją drogą gdzie Wicku znalazłeś ten email? Przewertowałam całą stronę UM (tak mi się przynajmniej wydaje) i nic nie znalazłam.
Wicek
Wygadany Lider
2276 postów
Wygadany Lider

3 tygodnie temu

Proszę bardzo :)
Drobiazg :P

Chyba na fb Pani Moniki w informacjach był :)

Także mam nadzieje, że jest aktywny :) W ogóle mam wrażenie, że Radni w Redzie są mało dostępni. Nie starają się jakoś bardzo nawiązywać kontaktu z mieszkańcami (poza nielicznymi wyjątkami jak np. Pani Teresa Tkaczyk), ale może to tylko moje wrażenie :)
mieszkaniecReda
Ja tu zaglądam
35 postów
Ja tu zaglądam

1 tydzień temu

Salamandra pisze:
4 tygodnie temu
Tak, to pani Monika Śledź. Dziękuję bardzo za email, mam nadzieję, że jest aktywny :)
Ja tylko żałuję, że kontaktowałem się kiedyś z p. Moniką. Straciłem czas, zostałem wprowadzony w błąd i pomoc skończyła się na obiecankach.
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1881 postów
Lider Forumowicz

2 dni temu

Chyba wiem o czym piszesz. Generalnie nie wiem jaka jest funkcja p. Moniki w Radzie Miasta, bo kompletnie nie odpowiada na żadne pytania.
mieszkaniecReda
Ja tu zaglądam
35 postów
Ja tu zaglądam

2 dni temu

Salamandra pisze:
2 dni temu
Chyba wiem o czym piszesz. Generalnie nie wiem jaka jest funkcja p. Moniki w Radzie Miasta, bo kompletnie nie odpowiada na żadne pytania.
Funkcja??? Wstrzymywanie się od głosu podczas obrad Rady Miasta.
ODPOWIEDZ